Restaurace U Radnice!


          Vítáme Vás na webových stránkách restaurace U Radnice, jediné skutečně staročeské dobové restaurace v Lounech, nacházející se v Pivovarské ulici (Mírové náměstí) v budově někdejší místní katovny, žaláře a místního kata, jež zde přebýval a nadále budovu, přímo u hlavních vchodových dveří, střeží (16. stol.), dnes Hotelu U Radnice, kde Vám nabízíme velmi příjemné autentické prostředí, samozřejmostí je náš vstřícný personál, složený převážně z rodinných příslušníků, který neváhá nad rámec splnit Vaše gastronomická přání, dle svého nejlepšího vědomí, svědomí, zkušeností a umu, a to i v případě nestandardních požadavků. V neposlední řadě bychom rádi vyzdvihli, že všechny pokrmy připravujeme výhradně z čerstvých, tedy pouze chlazených, surovin, což někdy bývá velice obtížné, nýbrž Vaše spokojenost je pro nás prioritou č.1.

Přijďte se k nám tedy dobře najíst, nebo jen posedět s přáteli u kávy, vína z tanků – tradiční italské víno z vinařství Colferai, obl. Venezia, či lahvinky vína – z rodinného vinařství Skrášek, ležící v úpatí pálavských skal v Perné u Mikulova, či tradičního českého piva z rodinného pivovaru z Vysočiny Bernard, což připomíná zajímavost, na kterou jsme náležitě hrdí, a to že jsme jediný podnik v Lounech, nabízející produkty rodinného pivovaru Bernard – světlou výčepní 10°, světlý ležák 12°, černý ležák a několik druhů piva s čistou hlavou, tedy nealkoholického. Samozřejmě i mnoho dalších nealkoholických i alkoholických nápojů, míchaných nápojů, speciálních koktejlů, široký výběr čajů a kávy.

Oslavte u nás narozeniny, výročí svatby, rodinnou sešlost, slavnosti, uspořádejte večírek, či firemní raut, školeni, nebo cokoli jiného, velice rádi za Vás vše zařídíme a připravíme. Neváhejte se u nás jakkoliv informovat.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Kolektiv restaurace U Radnice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *